Świece z wosku pszczelego

Świece z naturalnego wosku pszczelego mają bardzo szerokie spektrum działania leczniczego. Łagodzą dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, normalizują ciśnienie krwi i podnoszą wydolność organizmu. Dodatkowym atutem wosku pszczelego jest skuteczność leczenia choroby płuc, alergii czy astmy.

świece z wosku pszczelego
świece z wosku pszczelego bez dodatków chemicznych, ręcznie wykonane

Zdrowotne właściwości palenia świec z wosku pszczelego:

Oczyszczają powietrze

Świece z wosku pszczelego podczas palenia eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, unoszący się kurz i drobnoustroje, jak również szkodliwy dla zdrowia dym tytoniowy. Dodatkowo ujemnie jonizują powietrze, ograniczając negatywne oddziaływanie jonów dodatnich, których źródłem są liczne urządzenia elektryczne znajdujące się w naszych domach.

Poprawiają samopoczucie

Uwalniane podczas palenia świecy właściwości wosku pszczelego działają odprężająco i uspokajająco, w rezultacie wprowadzając nas w dobry nastrój. Ułatwiają zasypianie i zapewniają dobry sen, dzięki czemu rano mamy więcej sił i pozytywnej energii do działania przez cały dzień.

Zalety palenia świec z wosku pszczelego:

Dłuższe spalanie

Świeca z wosku pszczelego jest ekonomiczna, ponieważ wystarcza nam na dłużej niż świece wykonane z innych surowców. Jej czas spalania w porównaniu do parafiny jest nawet 3 razy dłuższy, a w stosunku do wosków roślinnych 2 razy.

Nie wydzielają dymu

Dym, który zalega w pomieszczeniu jest szkodliwy dla zdrowia. Zabiera potrzebny tlen i w związku z tym utrudnia oddychanie. W zależności od źródła może zawierać rozmaite substancje chemiczne. Jego negatywny wpływ odczuwamy szczególnie w pomieszczeniach o słabej wentylacji, w których proces wymiany powietrza zachodzi dłużej. Zaletą świec woskowych jest spalanie bez dymu. Podczas palenia się świecy nie występuje problem z kopceniem, więc nie ma ewentualnych ciemnych zabrudzeń pojawiających się na powierzchni ściany.

Pozostawiają piękny zapach

Podczas palenia świecie z wosku pszczelego pozostawiają w pomieszczeniu delikatny i niezwykle przyjemny zapach miodu i propolisu. Jest on w 100% naturalny, ponieważ świece z wosku pszczelego nie zawierają żadnych aromatyzujących substancji chemicznych, które uwalniane do powietrza pod wpływem wysokiej temperatury mogą negatywnie oddziaływać na nasze zdrowie.

świece z wosku pszczelego
świece z wosku pszczelego bez dodatków chemicznych, ręcznie wykonane

Świece do nabycia w gabinecie Tui Na.

Cena uzależniona jest od wielkości, kształtu świecy i mieści się w przedziale od 8 do 50 zł.